Aktuálně

 

Šťastné a veselé Vánoce a do nového roku jen to nejlepší

24.12.2022  K přání příjemného prožití svátků vánočních a mnoha úspěchů v nadcházejícím roce 2023 připojujeme poděkování za Vaši důvěru a úspěšnou spolupráci v tomto roce. Ale hlavně Vám přejeme pevné zdraví!

startujeme

29.3.2022 Spustili jsme nový e-shop plný krásných minerálů na prodej za super ceny. Všechny nabízené kameny máme skladem a ihned k odeslání. Každý vzorek se snažíme pečlivě a realisticky nafotit. Případné přednosti a chyby jednotlivých vzorků najdete v popisu. V případě, že byste chtěli i další fotografie či informace, neváhejte nás kontaktovat na email info@mineralomat.cz a nebo prostřednictvím dotazu u jednotilivých produktů. Přejeme příjemný zážitek u nakupovaní. 

šťastný Nový rok

Přejeme  všem návštěvníkům našeho e-shopu krásný a šťastný Nový rok 2022.

O nás

4.12.2021  Vítáme Vás na stránkách e-shopu www.mineralomat.cz. Zabýváme se prodejem přírodních, neopracovaných i opracovaných minerálů ze světa i z České republiky. Jsme rádi, že jste náš internetový obchod navštívili a pokud jste na stránkách nenalezli kámen, který potřebujete, kontaktujte nás s požadavkem na info@mineralomat.cz. Minerálům se věnujeme opravdu dlouhou dobu a věříme, že Vám zde budeme schopni nabídnout kameny, které se Vám budou líbit a které u nás zakoupíte za rozumnou cenu. Je pro nás důležité, aby jste byli spokojeni.