Aktuálně

 

Aktuálně

30.7.2023 V průběhu srpna bude provoz našeho e-shopu omezen. V průběhu tohoto měsíce budou vyřizovány nové objednávky s určitou prodlevou, ale odeslání všech zásilek bude fyzicky možné jen velmi omezeně (1x v polovině srpna a poté až na konci měsíce srpna). Pokud Vám stačí pozdější odeslání objednávky, bez problému objednávejte. Děkujeme za pochopení.

Jarní slevy a novinky

1.6.2023 Pro tento měsíc jsme si pro Vás připravili opět několik snížení cen u jednotlivých vzorků. Nabídku naleznete na našich stránkách v sekci SLEVY. Nově jsme také vytvořili záložku DO ŠPERKU  - kde najdete výběr kamenů vhodných k dalšímu zpracování či s velkým potenciálem usazení do šperku.

Šťastné a veselé Vánoce a do nového roku jen to nejlepší

24.12.2022  K přání příjemného prožití svátků vánočních a mnoha úspěchů v nadcházejícím roce 2023 připojujeme poděkování za Vaši důvěru a úspěšnou spolupráci v tomto roce. Ale hlavně Vám přejeme pevné zdraví!

startujeme

29.3.2022 Spustili jsme nový e-shop plný krásných minerálů na prodej za super ceny. Všechny nabízené kameny máme skladem a ihned k odeslání. Každý vzorek se snažíme pečlivě a realisticky nafotit. Případné přednosti a chyby jednotlivých vzorků najdete v popisu. V případě, že byste chtěli i další fotografie či informace, neváhejte nás kontaktovat na email info@mineralomat.cz a nebo prostřednictvím dotazu u jednotilivých produktů. Přejeme příjemný zážitek u nakupovaní. 

šťastný Nový rok

Přejeme  všem návštěvníkům našeho e-shopu krásný a šťastný Nový rok 2022.

O nás

4.12.2021  Vítáme Vás na stránkách e-shopu www.mineralomat.cz. Zabýváme se prodejem přírodních, neopracovaných i opracovaných minerálů ze světa i z České republiky. Jsme rádi, že jste náš internetový obchod navštívili a pokud jste na stránkách nenalezli kámen, který potřebujete, kontaktujte nás s požadavkem na info@mineralomat.cz. Minerálům se věnujeme opravdu dlouhou dobu a věříme, že Vám zde budeme schopni nabídnout kameny, které se Vám budou líbit a které u nás zakoupíte za rozumnou cenu. Je pro nás důležité, aby jste byli spokojeni.